www.cvonline.hu

Műszaki ügyintéző

Hozzáadva: 2017.09.21.
Hirdetés azonosító: 1191596

Szegedi székhelyű partnercégünk számára keresünk munkatársat.
Feladatok:

  • A Társaság éves műszaki költségvetésének elkészítése, egyeztetése és felügyelete
  • Árajánlatok bekérése és versenyeztetése, kiértékelése, megrendelők elkészítése
  • Szerződések, megrendelők, műszaki tartalmú dokumentációk, levelezések, engedélyek előkészítése és elkészítése, egyeztetése műszaki vezetővel és gazdasági vezetővel
  • Általános üzemeltetési és műszaki feladatok koordinálása
  • A Szegedi Szabadtéri Játékok ideje alatt a Dóm téri műszaki folyamatok felügyelete, eseti ellenőrzése, személyes jelenlét a próbákon előzetes egyeztetés szerint
  • Raktárkezelési, leltározási feladatok ellátása, dokumentálása (leltárfelelősségi megállapodással)
  • Beszerzési-, közbeszerzési dokumentációkkal kapcsolatos ügyintézésben és nyilvántartásokban részvétel a Társaság jogi képviselőjének felügyeletével
  • REÖK kiállításainak és a kapcsolódó világítási és esetenként a vagyonvédelmi rendszer installálása, az alkotások műszaki szempontból történő elhelyezésének koordinálása
  • Reök palota épület üzemeltetése tekintetében a feladatok koordinálása, műszaki helyszíni ügyelet valamint karbantartó ügyelet biztosításának megrendelése, felügyelete
  • Reök palota elektromos, épületgépészeti és közmű rendszerek felügyeleti, működtetési, karbantartási és hibaelhárítási feladatainak esetenkénti elvégzése személyes közreműködéssel, vagy a karbantartást- hibaelhárítást végző alvállalkozókkal
  • Adatszolgáltatások, statisztikák, határidős bevallások előkészítése, elkészítése, nyilvántartások vezetése, kapcsolattartás alvállalkozókkal, a Társaság többi részlegével történő együttműködés
  • Közreműködés a KIR rendszer auditálásában műszak vezető koordinálásával
  • Anyagbeszerzés, gépjárművezetés

Elvárások:
  • Minimum középfokú műszaki (nem informatikai) végzettség
  • Magabiztos számítógépes ismeretek (Word, Excel)
  • Jogosítvány (B)
  • Kiváló problémamegoldó képesség, önálló munkavégzés
  • Együttműködési készség, tolerancia
  • Nagyfokú teherbírás, nyári esetenkénti elrendelés szerinti munkavégzés
  • Gyors reagálás, könnyű tanulási képesség
  • Saját gépkocsi használat
  • Rugalmasság

Juttatások:
  • Br. bér: 200.000 Ft
  • Cafeteria: évi bruttó 200.000 Ft (választható)
  • Jutalmazás
  • Továbbképzési lehetőség
  • Felszerelt, kulturált munkahely és munkatársak
  • Jó csapat
  • Nem egyhangú feladatellátás

Előnyök:
  • Villanyszerelő és/vagy műszaki végzettség
  • Épületüzemeltetésben szerzett tapasztalat
  • Színházi-, filmes- vagy koncert lebonyolításban szerzett tapasztalat

Nyelv:
  • Magyar

  • Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését kérjük küldje el a részletes, fényképes, szakmai önéletrajzát a megadott elérhetőségre E-mail cím megjelenítése, vagy kattintson a "jelentkezés" gombra.

Munkavégzés helye:
  • Szeged