www.cvonline.hu

Műszaki ügyintéző

  • A hirdetés 404 napja lejárt

A világ egyik vezető gépgyártó cégének magyarországi leányvállalata keres új munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok

  • Alkatrészek, termékek kooperációban történő gyártásának teljes körű lebonyolítása

  • Kooperációban történő termékek alapanyagainak rendelkezésre állásának nyomonkövetése

  • Beszerzési javaslatok alapján történő megmunkálási beszerzések lebonyolítása

    • Új beszállítók felkutatása, felügyelete

    • Beszállítók folyamatos versenyeztetése

    • Futó beszerzések figyelemmel kísérése

    • Beszállítóknál rendelkezésre álló kapacitás kihasználása, lefoglalása

    • Szállítási késedelmek minimalizálása

    • Kapcsolattartás a beszállítókkal

  • Műszaki problémák tisztázása a partnercéggel, vevővel

  • Ajánlatok feldolgozása, alapadatok rögzítése és karbantartása a vállalatirányítási szoftverben

  • Társterületek szakmai támogatása

Elvárások

  • Min. középfokú műszaki végzettség

  • Fémipari gyártó cégnél, hasonló munkakörben szerzett 2-3 éves tapasztalat

  • Min. alapfokú német vagy angol nyelvismeret

  • CAD rajzprogramok ismerete

  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret

  • Nagyfokú önállóság és döntésképesség

  • Rugalmas, nyitott, problémamegoldó személyiség

  • Pontosság, precizitás

  • Jó kommunikációs képesség

  • Minőségi munkavégzés

  • Megbízhatóság

  • Szabálytudatosság, szabálykövetés

Előny:

  • SAP vállalatirányítási rendszer ismerete

  • SolidEdge ismerete

  • IWE/EWE vagy IWT/EWT képesítés

  • Egyedi alkatrész gyártásban szerzett tapasztalat

Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát "Műszaki ügyintéző" megjelöléssel a következő e-mail címre: E-mail cím megjelenítése.