www.cvonline.hu

Műszaki ügyintéző

Hozzáadva: 2017.04.23.
Hirdetés azonosító: 1053797

Partnercégünk számára keresünk munkatársat az alábbi pozícióba
Feladatok:

  • Partnerek és a vezetés munkájának operatív jellegű támogatása
  • Gépekkel, eszközökkel kapcsolatos szervezési feladatok
  • Partnercég gyáregységeinek látogatása
  • Adminisztratív feladatok ellátása
  • Nyilvántartások vezetése
  • Folyamatos kapcsolattartás a gyári részleggel és a vezetőséggel

Elvárások:
  • Középfokú végzettség
  • Felhasználó szintű számítógépes ismeretek (MS Office)
  • Ügyfélközpontúság
  • Pörgős, talpraesett, kommunikatív személyiség
  • Csapatmunkára és egyéni munkavégzésre való alkalmasság

Juttatások:
  • Stabil vállalati háttér
  • 4 hónap határozott idő (hosszabbítás lehetséges)
  • Versenyképes juttatás: fix alapbér + Cafeteria
  • Képzési lehetőség (OKJ)
  • Utazás támogatása

Előnyök:
  • B kategóriás jogosítvány
  • Emelőgép-ügyintézői vagy műszaki végzettség

  • Amennyiben megfelel mindezen feltételeknek, kérjük csatolja fényképpel ellátott magyar nyelvű önéletrajzát!

Munkavégzés helye:
  • Budapest
  • Veresegyház