www.cvonline.hu

Műszaki ügyintéző

  • A hirdetés 204 napja lejárt

A Saubermacher-Magyarország Kft. a hulladékgazdálkodási piac egyik vezető szolgáltatója. Nagy múltú, nemzetközi hátterű cégünk fiatalos, dinamikus csapatának erősítésére keresünk tapasztalt, megbízható műszaki ügyintéző kollégát kecskeméti irodánkba, teljes munkaidőben történő foglalkoztatással.

Feladatok:

  • Teherautók műszaki állapotának felügyelete, karbantartási terv készítése és betartása
  • Kommunikáció a sofőrökkel, hibák felvétele és a javítás elvégeztetése
  • Kapcsolattartás a szervizekkel
  • Teherautókhoz és konténerekhez tartozó eszközlista nyilvántartása, kiadás és bevételezés a sofőröknek
  • Teherautók előkészítése műszaki vizsgára, papírok összeállítása, vizsga elősegítése
  • Szakhatósági megfelelések ügyintézése, engedélyek nyilvántartása
  • Tachográf kártyák letöltése és korongok szkennelése, továbbítása a kiértékelő cégnek
  • Üzemanyag fogyasztás ellenőrzése, nyilvántartása, és egyéb beszerzések kezelése
  • Konténerek állagának nyomkövetése, javítások megszervezése
  • Esetenként okmányirodai ügyintézés
  • Szoros együttműködés a szállításvezetővel, szállításkapacitás biztosítása

Elvárások:

  • Minimum középfokú szakképesítés
  • B kategóriás jogosítvány
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Kiváló rendszerlátó képesség, a munkafolyamatok gyors átlátása
  • Minimum felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • Jó szervező- és problémamegoldó készség
  • Magas stressz tűrő képesség
  • Terhelhetőség, megbízhatóság
  • Önálló munkavégzés

Előnyt jelent:

  • Hasonló területen szerzett munkatapasztalat
  • Műszaki szakirányú végzettség vagy gépjármű ügyintézői végzettség
  • C kategóriás járművezetői engedély, tachográf és GKI kártya

Amit kínálunk:

  • felelősségteljes munkakör
  • hosszú távú munkalehetőség
  • versenyképes jövedelem
  • karrierlehetőség
  • lelkes, fiatal csapat

A jelentkezés módja:

A fényképes önéletrajzokat az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Bács-Kiskun
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Mérnök / Műszaki
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő