www.cvonline.hu

Műszaki ügyintéző

Régió:

Budapest

Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2017.11.11.
Hirdetés azonosító: 1051670
lejárt

A Humán Centrum Kft. büszke arra, hogy működése alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából. Ezúttal Budapestre, vezető gyógyszergyártó partnercégünk megbízásából keresünk műszaki ügyintéző munkakörbe munkatársakat az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • Az üzemi csomagolási, sarzs-, valamint tisztítási sarzslapok elkészítése és az ehhez szüskéges SAP, PCMS műveletek elvégzése
  • Dokumentációk naprakész rendszerezése, karbantartása

Elvárások:

  • Érettségi bizonyítvány
  • MS Office felhasználói szintű számítógépes ismeret

Amit kínálunk

  • Versenyképes bérezés
  • Juttatások (Sodexo utalvány, SZÉP kártya, Egészségpénztári kártya)
  • A munakviszony 2 éves határozott időre szól

Amennyiben felkeltette figyelmét az álláslehetőség, kérjük jelentkezzen önéletrajzzal, fizetési igény megjelölésével a Link megjelenítése oldalon regisztráció útján.

Ha az állásajánlat felkeltheti ismerősei érdeklődését, kérjük, a lenti "Megosztás" gomb segítségével ossza meg velük a facebookon is!