www.cvonline.hu

Műszaki Ügyintéző

  • A hirdetés 404 napja lejárt

Budapesti központú szerszámkereskedelmi tevékenységű Kft.
keres munkatársat

munkakörbe.

Feladatok:

  • Meglévő és új ügyfelekkel kapcsolattartás (telefonon és írásban)
  • Árajánlatok, megrendelések, kidolgozása, nyomon követése
  • Későbbiekben ügyfelek célzott személyes látogatása
  • Esetenként személyes árubeszerzés céges személygépkocsival

Elvárások:

  • Hasonló területen megszerzett műszaki, termékértékesítési tapasztalat
  • Legalább középfokú végzettség
  • Műszaki affinitás, érdeklődés
  • Jó kommunikációs készség
  • Magabiztos számítógépes ismeretek (MS Office programok, e-mail, Internet)
  • Jogosítvány (B.kat.)

Előnyt jelenthet:

  • Műszaki technikus, illetve egyéb műszaki területen szerzett végzettség
  • Angol nyelv kommunikációképes ismerete

Amit biztosítunk:

  • Megegyezés szerinti jövedelem
  • Fiatalos, dinamikus csapat
  • Fejlődési lehetőség műszaki és értékesítési területen

Munkavégzés helye:

  • 1103 Budapest, Noszlopy utca 16/b.

Szakmai önéletrajz megküldése az alábbi e-mail címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Értékesítés / Kereskedelem
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő