www.cvonline.hu

Műszaki ügyintéző

  • A hirdetés 388 napja lejárt

Link megjelenítése

Az építőgépek értékesítésével és emelőgépek bérbeadásával foglalkozó Powered Access Hungary Kft. 1990-es megalakulása óta biztos munkahelyet nyújt dolgozóinak. A mindig új feladatok és a fiatalos munkahelyi hangulatnak köszönhetően, a Powered Access Hungary Kft. olyan hely, ahová a munkatársak szívesen járnak dolgozni. A személyemelőkkel foglalkozó üzletág megnövekedett munkája miatt új munkatársakat keres.
A személyemelők általában egy villany- vagy dízelmotorral hajtják meg a hidraulika szivattyújukat, ami a munkavégzéshez szükséges energiát közvetíti. A különböző szenzorok és kezelőszervek adatai alapján a központi egység vezérli a szelepeket. A jelenlegi gépparkban a gépek munkamagassága 8 és 28 m között változik, a gépek tömege 3 és 14 tonna közötti.

Feladatok

  • Kapcsolattartás beszállítókkal (külföld, belföld).
  • Technikai segítség kérése gyártól (angol nyelven).
  • Kapcsolattartás ügyfelekkel (árajánlat készítés, munkák követése, munkalapok feldolgozása, munkafolyamat lezárása, visszajelzés gyűjtése az ügyféltől).
  • Alkatrészek beazonosítása katalógus alapján, alkatrész rendelés.
  • Szervizvezető munkájának segítése.
  • Műszaki anyagok kezelése, dokumentációk rendezése, feldolgozása.
  • Szerelők műszaki támogatása.
  • Üzletági költségek követése, statisztikák készítése, eredményesség követése.

Elvárások

  • Jó problémamegoldó készség
  • Képesség önálló munkavégzésre és csapatmunkára
  • Célorientált és felelősségteljes munkavégzés
  • Pontos, igényes, körültekintő munkavégzés
  • Kommunikáció képes angol nyelvismeret (szóban, írásban)

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Építőipari gépekkel kapcsolatos jártasság előny
  • Szerelési gyakorlat
  • Microsoft excel magas fokú ismerete előny (függvények, makrók használata)
  • Elektronikában vagy PLC-k működésében való jártasság előny

Munkavégzés helye:
1095 Budapest, Soroksári út 150.
Részletes magyar és angol nyelvű önéletrajzát és motivációs levelét küldje az alábbi e-mail címre.