www.cvonline.hu

MŰSZAKI ÜGYINTÉZŐ

  • A hirdetés 389 napja lejárt

A Pappas Auto átfogja a Mercedes-Benz, smart, Jeep, KIA, Fiat, Lancia, DAF és IVECO márkák országos forgalmazását és teljeskörű szervizelését.

Vállalatunk 6 regionális képviseletével mintegy 500 munkatársat foglalkoztat és ezáltal az egyik legnagyobb autókereskedés- és szerviz hálózattal rendelkezik Magyarországon.

Cégünk a legmodernebb technikai felszereltségével és szolgáltatásaival korlátlan mobilitást garantál a személygépkocsi és haszongépjármű területen.

A Pappas Auto klasszisokkal vezet!

Budapestre gyakorlott, motivált munkatársat keresünk

munkakörbe

Elvárások:

  • Szakirányú végzettség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Német vagy angol nyelvtudás
  • Autójavítási területen szerzett gyakorlat
  • Jó ügyfélkommunikáció
  • Problémamegoldó képesség

Előny:

  • Garanciális ügyintézésben szerzett tapasztalat
  • Munkafelvételi területen szerzett gyakorlat

Amit nyújtunk:

  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Rendszeres képzések a világszínvonalú technológia megoldások naprakész biztosítására
  • Korrekt, teljesítményarányos, bejelentett fizetés
  • Béren kívüli juttatások
  • Nemzetközi hátterű cég nyújtotta stabil munkahely

Fényképpel ellátott szakmai önéletrajzzal, motivációs levéllel e-mailen.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Mérnök / Műszaki
Szakmunka / fizikai munka
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő