www.cvonline.hu

Műszaki ügyintéző / műszaki adminisztrátor

  • A hirdetés 706 napja lejárt

Megbízható háttérrel rendelkező cég,

műszaki ügyintézőt/ műszaki adminisztrátort

keres!

Cégünk hulladékgazdálkodással és építőipari tevékenységekkel foglalkozó, dinamikusan fejlődő vállalkozás, amely tevékenységi körének bővűlése miatt keresi új munkatársát!

Feladatok:

  • telepített és nem helyhez kötött gépek, berendezések, anyagmozgató és földmunka gépek kereskedelméhez kapcsolódó adminisztrációs tevékenység önálló végzése, hatósági ügyintézés,
  • ajánlatok kérése, elkészítése,
  • megrendelések, szerződések előkészítése,
  • műszaki dokumentációk összeállítása,
  • projektek folyamatos dokumentálása, illetve a záródokumentációk elkészítése,
  • közbeszerzési dokumentációk műszaki tartalmának feldolgozása.
  • kapcsolattartás a beszállítókkal és a vevőkkel.

Végzettség:

  • minimum középfokú műszaki végzettség
  • tárgyalóképes angol és/vagy német nyelvtudás
  • minimum B kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent:

  • gépész végzettség
  • műszaki kereskedelemben szerzett gyakorlat
  • a fentikeben leírtakhoz kapcsolódó hatósági eljárásokban szerezett gyakorlat
  • közbeszerzési eljárások ismerete és közbeszerzés során megvalósítandó pályázatok dokumentálásának ismerete

Elvárások:

  • alkalmasság önálló munkavégzésre
  • pontos, precíz munkavégzés
  • megbízhatóság, rugalmasság
  • jó kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség

Munkavégzés helye: Miskolc

Munkakezdés várható időpontja: azonnal, illetve várhatóan 2015. június

Várjuk jelentkezését, amennyiben angolul vagy németül tárgyalóképes nyelvtudással rendelkezik és szeretne egy dinamikusan fejlődő vállalkozás munkatársa lenni!

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal és idegen nyelvű motivációs levéllel lehet az alábbi e-mail címen.

Helyek Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Mérnök / Műszaki
Asszisztencia / Adminisztráció
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német, Angol