Kedves Álláskereső,

Amennyiben jelentkezni kíván az álláshirdetésre, arra a hirdető cég karrier oldalán van lehetősége.

Mielőtt azonban továbblépne, kérjük, adja meg email címét, hogy ne maradjon le a hasonló állásajánlatokról.

A Tovább a jelentkezéshez gomb megnyomásával elfogadja az ÁSZF-et, és hozzájárul ahhoz, hogy a

www.cvonline.hu állásajánlatokat és álláskereséssel kapcsolatos információkat küldjön Önnek.

Az állásra a „Tovább a jelentkezéshez” gomb megnyomásával tud jelentkezni úgy, hogy a hirdető cég oldalán

minden szükséges információt megad, és a jelentkezését a leírtaknak megfelelően hajtja végre.

MŰSZAKI ÜGYINTÉZŐ (HF 7-5467)

Humanfield Tanácsadó Iroda-MŰSZAKI ÜGYINTÉZŐ  (HF 7-5467)
Hozzáadva 2012.05.21.
Hirdetés azonosító: 400373
lejárt

 Megbízható, biztos hátterű gyártó partnerünk számára keresünk munkatársat

MŰSZAKI ÜGYINTÉZŐ

 (HF 7-5467)

Munkakörbe.

Feladat

  • Ügyvezető munkájának támogatása,
  • Műszaki problémák koordinálása,
  • Partnerek felkutatása, engedélyeztetésekkel kapcsolatos egyeztetés,
  • Együttműködés a gyártással és a partnerekkel.

Elvárások

  • MŰSZAKI FELSŐFOKÚ végzettség (előny: gépészmérnök),
  • Gyártás közeli tapasztalat (előny: multinacionális cégnél szerzett),
  • Angol nyelv tárgyalási szintű ismerete.

Amit kínálunk

  • Szakmai fejlődési lehetőség egy biztos hátterű cégnél,
  • Versenyképes juttatási csomag,
  • Utazási lehetőség,
  • Gyorsan fejlődő cég.

Egyéb:

  • Munkavégzés helye: Érd környéke.
  • Munkakezdés azonnal.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát a „HF 7-5467” referenciaszám feltüntetésével a lenti e-mail címre.

HUMANFIELD Tanácsadó Iroda

         www.humanfield.hu

Munkavégzés helye:
Érd környéke
Kategória
Műszaki / Mérnök, Termelés / Gyártás
Szükséges iskolai végzettség
Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa
Teljes munkaidő
Régió
Érd

x

Kérjük, ossza meg velünk véleményét!

Visszajelzés küldése