www.cvonline.hu

MŰSZAKI ÜGYINTÉZŐ (HF 7-5467)

 Megbízható, biztos hátterű gyártó partnerünk számára keresünk munkatársat

MŰSZAKI ÜGYINTÉZŐ

 (HF 7-5467)

Munkakörbe.

Feladat

  • Ügyvezető munkájának támogatása,
  • Műszaki problémák koordinálása,
  • Partnerek felkutatása, engedélyeztetésekkel kapcsolatos egyeztetés,
  • Együttműködés a gyártással és a partnerekkel.

Elvárások

  • MŰSZAKI FELSŐFOKÚ végzettség (előny: gépészmérnök),
  • Gyártás közeli tapasztalat (előny: multinacionális cégnél szerzett),
  • Angol nyelv tárgyalási szintű ismerete.

Amit kínálunk

  • Szakmai fejlődési lehetőség egy biztos hátterű cégnél,
  • Versenyképes juttatási csomag,
  • Utazási lehetőség,
  • Gyorsan fejlődő cég.

Egyéb:

  • Munkavégzés helye: Érd környéke.
  • Munkakezdés azonnal.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát a „HF 7-5467” referenciaszám feltüntetésével a lenti e-mail címre.

HUMANFIELD Tanácsadó Iroda

         Link megjelenítése

Munkavégzés helye Érd környéke
Kategória Mérnök / Műszaki, Gyártás / Termelés
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Érd