www.cvonline.hu

MŰSZAKI ÜGYINTÉZŐ (6995)

  • A hirdetés 798 napja lejárt

A Pannon-Work Személyzeti Szolgáltató Zrt. megbízópartnere számára munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

Műszaki ügyintéző

Elvárások:
•minimum középfokú műszaki végzettség (épületgépész, ill. villamos ipari végzettség)
•német és/vagy angol tárgyalóképes nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
•felhasználói szintű számítógépes ismeretek
•kiemelkedő kommunikációs készség
 Személyiségét illetően:
 •megbízható, rugalmas
 •pontos és precíz munkavégzés

PÁLYAKEZDŐK JELENTKEZÉSÉT IS VÁRJUK!

Feladatok:
•projektcsapat munkájában való aktív részvétel
•projektekkel kapcsolatos adminisztratív feladatok ellátása (dokumentációk, jelentések, prezentációk készítése)
•kapcsolattartás és egyeztetések a társosztályokkal
•üzemeltetés során használt szoftverek kezelése

Amit kínálunk:
•bér megegyezés szerint
•cafetéria rendszerében kapható egyéb juttatások
•utazási költségtérítés (törvényi feltételek szerint, távolsági közlekedés esetén)

Munkavégzés helye: Győr

Munkaidő: 8 órás, hétfőtől péntekig

Munkába állás időpontja: azonnal

Fényképes pályázatokat a pozíció és bérigény megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre várjuk.
Érdeklődni ügyfélszolgálati időben a 36 70/455 0219 telefonszámon lehet

Közvetítési nyilvántartási szám: Budapest Főváros Kormányhivatal Munkaügyi Központja 482/2011-5100-773
Kölcsönzési nyilvántartási szám: Budapest Főváros Kormányhivatal Munkaügyi Központja 481/2011-5100-857