Műszaki Ügyfélszolgálati/Értékesítési munkatárs - INTS/14/35

Nemzetközi gyártó és kereskedelmi partnerünkhöz keresünk új kollegát törökbálinti munkavégzési helyre,

Műszaki Ügyfélszolgálati/Értékesítési munkatárs pozícióba.

Ref.: INTS/14/35

Olyan kollégát keresünk, aki érdeklődik a műszaki területek iránt, szeret tanulni és változatos feladatkörre vágyik, amelyet egy összetartó csapat tagjaként végezhet el.

Feladatok:

  • A munkáltató ügyfeleinek megfelelő kiszolgálása
  • Műszaki, adminisztratív és kereskedelmi támogatás nyújtása a vevők és a kollégák részére
  • Ajánlatkérések, ajánlatok, minta igények, megrendelések, kiszállítások és reklamációk követése, kezelése
  • Számlák elkészítése
  • A vevőkkel kapcsolatos különféle események, kiállítások, bemutatók, vásárok támogatása, szükség esetén a helyszínen is
  • Értékesítés elősegítése: az üzleti partnerekkel való folyamatos kapcsolattartás, kapcsolatépítés, árajánlatok készítése, megrendelések kezelése, a megkötött szerződésekben vállalt feladatok ellátása
  • Piaci ismeretek, céginformációk begyűjtése, rendszerezése, dokumentálása, feldolgozása

Elvárások:

  • 2-3 év ügyfélszolgálati/értékesítési tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Ügyfélorientált hozzáállás, kiváló problémamegoldó készség

Előny:

  • Műszaki végzettség
  • Műszaki értékesítési/ügyfélszolgálati tapasztalat
  • SAP ismeret

Amit kínálnak:

  • Stabil jövedelem, év végi bónusz és cafeteria
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Összetartó csapat
  • Jól strukturált vállalati működés

Munkavégzés helye:

Törökbálint

AZ Ön tanácsadója Ling Dóra lesz.

AZ INT-Solution Kft. Munkaerő-közvetítési nyilvántartási száma: XVI-M-001/3777-2/2013

Munkavégzés helye Törökbálint
Kategória Mérnök / Műszaki, Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest, Pest