www.cvonline.hu

MŰSZAKI ÜGYFÉLSZOLGÁLATI MUNKATÁRS

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.06.21.
Hirdetés azonosító: 788826

Győri Partnerünk megbízásából munkatársat keresünk az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • ügyfél által bejelentett műszaki hibák telefonon és e-mailen történő fogadása
  • hibaanalízis, majd továbbítás az illetékes osztály felé
  • javítási, karbantartási folyamatok nyomon követése, valamint a hozzá kapcsolódó adminisztratív jellegű feladatok ellátása
  • társosztályokkal történő szoros együttműködés

Elvárások:

  • középfokú műszaki végzettség elengedhetetlen a munkavégzéshez (elsősorban: villanyszerelő, épületgépész, elektronikai technikus)
  • megszakítás nélküli munkarend vállalása
  • jó kommunikációs készség (szóban és írásban!)
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • magabiztos fellépés

Előny:

  • műszaki ügyintézés területén, vagy műszaki ügyfélszolgálati munkakörben szerzett gyakorlat

Munkavégzés helye: Győr

Amit kínálunk:

  • kihívásokkal teli munkakör
  • béren kívüli juttatások
  • utazási költségtérítés

Fényképes, magyar nyelvű önéletrajzzal, fizetési igény megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címen keresztül lehet.