www.cvonline.hu

Műszaki ügyfélkapcsolati munkatárs

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.06.26.
Jelentkezési határidő: 2016.12.24.
Hirdetés azonosító: 1056367

Pozíció leírása / Job description

Nívós, építőiparban tevékenykedő partnerünk számára keresünk olyan ügyfélkapcsolati munkatársat, akiben megvan a vágy az értékesítés iránt, és rövid időn belül ebben az irányban folytatná szakmai életét.

Feladatok:

- A cég termékeinke telefonos értékesítése beérkező ügyfélhívások mentén
- Rendelések felvétele, valamint ügyfelek tájékoztatása termékek és szolgáltatások tekintetében
- Értékesítésben dolgozó kollégák munkájának napi szintű támogatása, társosztályokkal történő együttműködés
- SAP és kapcsolódó adminisztrációs feladatok ellátása

Elvárások:

- 1-3 éves munkatapasztalat, ideálisan értékesítésben és/vagy ügyfélszolgálati területen
- Felsőfokú végzettség vagy folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok
- Műszaki beállítottság és legalább alapfokú, fejleszteni kívánt angol nyelvtudás
- Felhasználói szintű MS Office tudás
- Előny: Építőiparban szerzett végzettség / értékesítési tapasztalat építőiparban

Amit kínálunk:

- Versenyképes jövedelem
- Értékesítői pozícióba való előrelépés, internzív betanulás és tréningek
- Fiatalos, lendületes, motiváló csapat és légkör
- Folyamatos fejlődési lehetőség, coaching, mentoring

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a