www.cvonline.hu

Műszaki ügyfélkapcsolati menedzser

Régió:

Budapest

Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2017.07.20.
Hirdetés azonosító: 1056611
lejárt

A Humán Centrum Kft. büszke arra, hogy működésének ideje alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából.

Ezúttal egy nemzetközi autóalkatrész-gyártó partnerünkhöz keresünk kollégát ügyfélkapcsolati menedzser munkakörbe műszaki területre az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • A cég partnereivel kapcsolattartás, ügyféllátogatások
  • Új partnerek keresése, a cég termékeinek értékesítése
  • Árkalkulációk készítése
  • A termék szállításának nyomonkövetése
  • Esetleges szállításból adódó problémák kezelése
  • Információ gyűjtése a meglévő partnerektől
  • Irodai feladatok ellátása

Elvárások:

  • Pályakezdők jelentkezését várjuk
  • Hasonló területen szerzett legalább 1-2 éves tapasztalat előny
  • Műszaki beállítottság
  • Magabiztos angol nyelvtudás
  • MS Office Word, Excel, Power Point felhasználói ismeretek
  • B kategóriás vezetői engedély

Amit kínálunk

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Nemcsak az íróasztal mögött, hanem a munkaterületen is nagy szabadság
  • Változatos feladatvégzés az ország legnagyobb autógyártó cégeinél

Amennyiben a lehetőség felkeltette érdeklődését, kérem, hogy küldje önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése címre, vagy keressen minket a +36-70/452-3196-os telefonszámon.

Kategória
Mérnök / Műszaki