www.cvonline.hu

Műszaki ügyeletes/diszpécser

  • A hirdetés 286 napja lejárt

Létesítménygazdálkodási területen működő cégünk munkatársat keres

pozíció betöltésére

Feladatok:

  • épületgépészeti rendszerek, eszközök protokoll szerinti napi ellenőrzése
  • épületfelügyeleti rendszerek ellenőrzése
  • kapcsolattartás partnercégünk dolgozóival
  • műszaki hibák, hiányosságok felderítése
  • események rögzítése számítógépen, telefonos értesítések megtétele, továbbítása az illetékesek felé
  • alvállalkozók ellenőrzése, a kivitelezési munkák átvétele.
  • 12-24 órás ügyeletesi szolgálat ellátása

Elvárások:

  • középfokú műszaki végzettség (gépész, építész stb.)
  • FM területen szerzett minimum 3 éves tapasztalat
  • gépi berendezések szerelésében, karbantartásában szerzett 2-3 éves tapasztalat
  • irodai szoftverek felhasználói szintű ismerete
  • jó kommunikációs készség
  • „B” kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • korrekt munkafeltételek
  • kihívás és szakmai tapasztalat szerzése létesítménygazdálkodás területén
  • szakmai fejlődési lehetőség

Munkarend:

  • 12-24 óra

Munkavégzés helye:

  • Budapest, XV. kerület

A fényképpel és fizetési igénnyel ellátott önéletrajzot a lenti e-mail címre várjuk.

A pályázaton kérjük feltüntetni a pozíció megnevezését (műszaki ügyeletes)

Helyek Budapest
Pest
Kategória Építés / Ingatlan
Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő