www.cvonline.hu

MŰSZAKI TRAINEE

  • A hirdetés 1165 napja lejárt

A CLAAS Csoport a világ egyik vezető mezőgazdasági gépgyártó vállalata 100 éve foglalkozik mezőgazdasági technológiák és szolgáltatások fejlesztésével kiváló minőségi színvonalon. A napjainkban is családi tulajdonban lévő vállalat sokoldalú termékeire mezőgazdászok támaszkodnak a világ minden pontján. A vállalatcsoport, amely több mint 10.000 főt foglalkoztat világszerte, vezető pozíciókat mondhat magáénak a kombájnok, a bálázó gépek és a szecskázók tekintetében. A törökszentmiklósi gyár, amely az évek során a kombájnokra szerelhető vágóasztalok és vágóasztalszállító kocsik termelési és fejlesztési központjává vált, jelenleg

munkatársakat keres.

Elvárásaink:

  • végzett pályakezdő gépészmérnök,
  • utolsó éves gépészmérnök hallgató,
  • kommunikációs szintű angol és/vagy német nyelvtudás.

Feladatok:

  • A gyakornok a 12-18 hónapos program során végigjárja és megismeri a különböző osztályokat a vállalati folyamatok minél eredményesebb elsajátítása érdekében.
  • A gyakornok az adott területi vezetők mellett, a különböző projektfeladatokon keresztül sajátítja el a terület-specifikus ismereteket.

Amit kínálunk Önnek:

  • teljesítményarányos jövedelem,
  • folyamatos szakmai és nyelvi tréningek belföldön és külföldön,
  • hosszú távú perspektíva,
  • magas színvonalú technikai háttér,
  • nemzetközi karrierlehetőség.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, várjuk fényképpel ellátott, magyar és idegen nyelvű a
szakmai önéletrajzát a TT1213 referenciaszám megjelölésével az alábbi címre:

CLAAS Hungária Kft.

5200 Törökszentmiklós, Kombájn u. 1.
Link megjelenítése

Helyek Jász-Nagykun-Szolnok
Kategória Gyártás / Termelés
Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Mérnök / Műszaki
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Szakmai gyakorlat / gyakornok