www.cvonline.hu

MŰSZAKI TITKÁRSÁGVEZETŐ

  • A hirdetés 371 napja lejárt

MŰSZAKI  TITKÁRSÁGVEZETŐ

munkakör betöltésére

Feladatok:

  • műszaki igazgató szakmai munkájának hatékony adminisztratív támogatása
  • tárgyalások, rendezvények és üzleti programok szervezése,
  • levelezés (e-mail, fax, telefon),
  • kimutatások, prezentációk, jegyzőkönyvek készítése,
  • egyéb adminisztrációs feladatok ellátása

Elvárásaink:

  • felsőfokú végzettség
  • kommunikációképes angol, vagy német nyelvismeret
  • min. 3 év felsővezető mellett eltöltött titkársági tapasztalat
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeret (MS Office, levelezőrendszer, Internet)
  • rendszerszemlélet
  • pontos, önálló munkavégzés
  • magas szintű szervező- és koordináló készség
  • udvarias, kulturált magatartás és megjelenés
  • jogosítvány

Előnyt jelent:

  • műszaki végzettség
  • marketing tapasztalat
  • ügyviteli szakképesítés

A pályázathoz csatolandó:

  • fényképpel ellátott részletes szakmai önéletrajz, bérigény megjelölésével
  • végzettséget, képesítéseket igazoló okmányok másolata
  • nyilatkozat büntetlen előéletről, illetve alkalmazás esetén az erkölcsi bizonyítvány beszerzése

Jelentkezését az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő