www.cvonline.hu

Műszaki területre gyakornok

  • A hirdetés 422 napja lejárt

Szerezz szakmai tapasztalatot már főiskolai/egyetemi éveid alatt!

Milyen feladatok várnak Rád?

  • Helyi energia- és vízrendszerek megismerése: aktuális állapotok dokumentálása (excel;autoCAD), helyszíni validálása; mérők strukturálása, dokumentálása, lebontások előkészítése
  • Energia TAG management támogatása
  • Tervezett karbantartás fejlesztése az energiaüzem és az energia rendszerek területén
  • Sörtermelés eszközlista összeírása (rajzok alapján összeírás, validálás)
  • Mérőeszköz lista aktualizálása

Mit tudunk nyújtani számodra?

  • Fiatalos és lendületes csapatban való munkavégzést
  • A tanulmányok során elsajátított elmélet gyakorlatban való alkalmazását
  • Szakmai fejlődési lehetőséget
  • Szükség esetén visszaigazolást a felsőoktatási intézmény felé
  • Értékes szakmai referenciát.

Ideális pályázó vagy, ha

  • Felsőfokú tanulmányaidat folytatod Gépészmérnöki vagy Villamosmérnöki szakon
  • Precizitás jellemez, szeretsz adatelemzéssel foglalkozni
  • Képes vagy önállóan dolgozni
  • Lelkes, ambiciózus hozzáállásod van
  • Nem okoz gondot a Word, Excel és Power Point használata

Jelentkezz, ha minimum heti 30 órában, legalább 1 éven keresztül tudsz a csapatunk tagja lenni!

JELENTKEZÉS: E-mail cím megjelenítése email címen vagy a "Jelentkezés" gombra kattintva.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat Gyakornok
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Részmunkaidő, Szakmai gyakorlat / gyakornok