www.cvonline.hu
Műszaki termékmenedzser
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2014.01.31.
Jelentkezési határidő: 2014.02.04.
Hirdetés azonosító: 734204
lejárt

(Budapest)

Pozícióleírás
Nemzetközi hátterű, műszaki termékekhez kapcsolódó speciális disztribúciós megoldásokat kínáló partnerünk magyarországi leányvállalata számára keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

Műszaki termékfelelős

Feladatok:

- Az értékesítők munkájának teljes körű műszaki szakmai támogatása
- Árajánlatok, termékspefikációk készítése
- Kapcsolattartás a megrendelőkkel
-Termékportfólió összeállítása, gondozása
- Piaci igények felmérése
- Termékek árképzésében való részvétel
- Termék leírások, katalógusok összeállítása, fordíttatása
- Beszerzés optimalizálás
- Belső termék tréningek tartása

Követelmények
- Felsőfokú műszaki végzettség (villamos- vagy gépészmérnök)
- Ideálisan 3- 5 év tapasztalat termékmenedzser, vagy egyéb értékesítést támogató mérnöki pozícióban, elektronikai termékek vagy pneumatikai eszközök területén
- Folyékony angol nyelvtudás
- Önálló munkavégzésre és struktúrák kialakításra való képesség
- Csapatjátékos, rugalmas személyiség