www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.06.26.
Hirdetés azonosító: 949490
lejárt
Tech People FEJLÉC

A Tech People egy Európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett IT szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.

Az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:
TERMÉKMENEDZSER / PRODUCT MANAGER (Villamos installációs termékek, épületgépészet, építőipar, rögzítés technika, HVAC) - LAV-1556

Feladatok:
  • A termékportfolió (Rögzítéstechnika, villamos installációs termékek: CONNECTION, FASTENING, CABLE SUPPORT SYSTEMS - ÖSSZEKÖTŐ-, RÖGZÍTŐ-, SÍN-, CSATORNA-, KÁBELTARTÓ-, CSŐRENDSZEREK, TARTÓSZERKEZETEK) folyamatos optimalizálása és egyeztetése;
  • PIACI TRENDEK megismerése a vevői látogatások, vásárok, szakirodalom segítségével, valamint az egyetemekkel való együttműködésen keresztül;
  • A piaci igények alapján a termékről való DOKUMENTÁCIÓ összeállítása, ami alapján a termékfejlesztő tervez, fejleszt;
  • Portfolió VÁLTOZÁSOK KEZELÉSE a különböző adatbázisokban;
  • A TERMÉKFEJLESZTÉSEK koordinálása PROJEKTVEZETŐKÉNT és a teljes projektfolyamat felügyelete az ötlettől a megvalósulásig;
  • A termékfejlesztés koordinálása a szomszédos szakterületekkel (MARKETING, ÉRTÉKESÍTÉS);
  • Termékleírások,vevői prezentáció, vevői és dolgozói oktatások;
  • Egyeztetés a SZERSZÁMTERVEZÉSSEL, TERMELÉSSEL és a gyártás előkészítéssel;
  • A SZABVÁNYOK, TANÚSÍTVÁNYOK, műszaki termékleírások és a vevői specifikációk összehangolása.

Elvárások:
  • Felsőfokú műszaki (VILLAMOSMÉRNÖK,GÉPÉSZMÉRNÖK, ÉPÜLETGÉPÉSZ) vagy gazdasági végzettség
  • Hasonló területen szerzett legalább 2-5 éves tapasztalat;
  • SZERELÉSI, ÉPÍTŐIPARI tapasztalat/gyakorlat (GENERÁL-, SZAKKIVITELEZŐ, ELŐKÉSZÍTŐ MÉRNÖK) előny;
  • (Villany)szerelési, épületenergetikai ismeretek, HVAC;
  • Aktív(!) ANGOL és/vagy NÉMET nyelvtudás;
  • Szoftverek ismerete: Baan, Product Data Management (PDM);
  • Kiváló kommunikációs képesség;
  • Határozott, proaktív személyiség;
  • Jó szervezőkészség, stressztűrő képesség;
  • Rugalmasság.

Munkavégzés helye: Budapest area, M0/Dél.

Tech People LÁBLÉC

Kategória
Gyártás / Termelés
Régió
Pest