www.cvonline.hu

Műszaki technikus

  • A hirdetés 764 napja lejárt

A Linamar Hungary Zrt. a kanadai multinacionális Linamar Corporation tagjaként mezőgazdasági és ipari alkatrészek illetve építőipari termékek gyártásával foglalkozik. Magyarországon három divíziót működtet, melyből kettő Orosházán (OROS, LPD), egy pedig Békéscsabán (PPM) található. Az OROS Divízió tevékenysége mezőgazdasági és építőipari gépgyártásra terjed ki. Elsősorban hazai, nyugat és kelet-európai, valamint észak-amerikai piacokat szolgál ki. Az LPD Divízió tevékenységét autóipari alkatrészeket gyártása és fejlesztése jellemzi. Megrendelőink közé több az autóiparban ismert és elismert vállalatok tartoznak. A Linamar Hungary Zrt. legfiatalabb gyáregysége a PPM Divízió, amely ipari, autóipari alkatrészgyártással foglalkozik.

Békéscsabai telephelyünkre, a PPM Divízióba, az alábbi munkakörre várjuk jelentkezésüket:

Feladata:

  • Project mérnök munkájának támogatása
  • Forgácsoló gyártósor műszaki, technológiai támogatása
  • Gyártási dokumentációk kezelése, karbantartása

Elvárásaink:

  • Középfokú műszaki végzettség
  • Felhasználó szintű számítógépes ismeretek

Előny:

  • Folyamatban lévő műszaki főiskolai vagy egyetemi tanulmányok
  • Technikusi végzettség

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Érdekes munka nemzetközi környezetben
  • Karrierépítési lehetőség
  • Személyes fejlődés tréningeken keresztül

Szakmai önéletrajzokat az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Békés
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő