www.cvonline.hu

Műszaki technikus

  • A hirdetés 1321 napja lejárt

A pozícióról részletesen:

A leendő munkatárs feladatai lesznek:

  • Gyártási technológiák felügyelete (szabászat, összeszerelés, befejező üzemrészek)
  • A munkafolyamat és tesztelések felügyelete
  • A hibák elemzése, majd a korrekciós intézkedések végrehajtatása
  • Termelés-tervezés / normarendszer ellenőrzése, anyag/bér
  • Mintakészítés

A jelölttel szemben támasztott elvárások:

  • A könnyűipari gyártásában (kesztyű, cipő stb.), textil, bőr feldolgozásban szerzett technikusi tapasztalat
  • Német nyelvtudás előnyt jelent, de nem feltétel.
  • Projektmanagement szemlélet
  • Munkájára és önmagára igényes, fegyelmezett, dolgozni akaró és tudó emberek jelentkezését várjuk

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés, szakmai kihívás várja az új munkatársat, biztos munkahely
  • Bejelentett munkajogviszony

Munkavégzés helye:

  • Székely község, Nyíregyházától 25 km-re

A cégről:

A Székelyi Kft. 1994-ben alakult speciálisan cipőkellékek (talpbélés, lefa-kéreg, thermoplasztikus kéreg és orrmerevítő) gyártására Székelyben. Gyártásának mára 97% külföldi, legfőképpen német nyelvterületről származó, cégeknek szálit.

Jelentkezni: az alábbi e-mail címen lehet.

Helyek Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 2 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő