www.cvonline.hu

Műszaki technikus audio-vizuális területre

  • A hirdetés 467 napja lejárt

Kiemelt szellemi és irodai területen dolgozó munkatársak kölcsönzésével és közvetítésével foglalkozó irodánk Partnercége, a Streamnet Kft. - a hazai AV és videokonferencia piacvezető cége - számára

Műszaki technikus

munkatársat keresünk

AUDIO-VIDEO TERÜLETRE.

Feladatok:

  • Audio-video rendszerek konfigurálása, telepítése, karbantartása
  • Kijelzők, projektorok, monitorfalak, hangszórók felszerelése
  • Rack szekrény felépítés
  • Műszaki (audio-video) eszközök tesztelése
  • Audio-video kábelek behúzása, csatlakozók bekötése, forrasztása
  • Villanyszerelési és műszerész feladatok ellátása
  • Tápegységek és elektronikák javítása
  • Informatikai konfigurációs feladatok ellátása

Elvárások:

·         Legalább középfokú végzettség

·         Műszaki és villanyszerelői ismeretek

·         Műszerész tapasztalat

·         Informatikai alkalmazások rutinszerű használata

·         Alapszintű angol nyelvtudás

·         Terhelhetőség, pontosság, igényesség

·         Precizitás, önálló munkavégzés képessége

·         B kategóriás jogosítvány

Előnyök:

·         Villanyszerelő vagy műszerész végzettség

·         Hangtechnikusi, AV (audio-video) területen szerzett tapasztalatok

·         Motivációs levél az eddigi tapasztalatok, elvégzett feladatok részletezésével

Amit kínálunk:

·         Versenyképes, teljesítmény alapú jövedelem

·         Hosszú távú, kreatív munkalehetőség

·         Szakmai továbbképzések

·         Azonnali munkakezdés

·         Stabil, dinamikus vállalati háttér, kellemes munkakörnyezet

Munkavégzés helye:

Budapest, XIII. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük, hogy küldje el részletes szakmai önéletrajzát magyar és angol nyelven a következő e-mail címre: E-mail cím megjelenítése.
Kérjük, jelentkezése során feltétlenül tüntesse fel a tárgyban a „Műszaki technikus” megnevezést!

Helyek Budapest
Kategória Mérnök / Műszaki
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol