www.cvonline.hu

Műszaki Tanácsadó

  • A hirdetés 912 napja lejárt

Feladat:

  • Régi és új partnerek telefonos és személyes megkeresése, kapcsolattartás,
  • Tevékenységi területeinknek megfelelő igényfelmérés, tanácsadás
  • Ajánlatok készítése, küldése
  • Megrendelés kezelés
  • CRM használat

Elvárásaink:

  •  Műszaki végzettség vagy végzős hallagtó vagy erős műszaki érdeklődés
  • Műszaki értékesítési terület iránti érdeklődés
  • Kiváló kommunikációs képesség
  • Saját gépkocsi
  • Motivált, dinamikus, precíz és rugalmas személyiség
  • Segítő és csapatjátékos szemlélet, 30 év alatti életkor

Előnyt jelent: haladó szintű számítástechnikai, műszaki ismeretek, angol nyelv

Amit kínálunk:

  • Azonnali munkalehetőség
  • Alapdíjas, jutalékos és költségtérítési rendszer
  • Stabil háttér, karrierlehetőség
  • Jó hangulatú, fiatalos  csapat
  • Tapasztalatszerzési lehetőség, versenyképes jövedelem és bónuszlehetőség

Hölgy kollégák jelentkezését is várjuk!

Egyéb hasonló állások Önnek
Zöldség árufeltöltő

Tesco-Global Áruházak Zrt.

Munkakör megnevezése: Zöldség árufeltöltő Munka...
Budapest

Minőség ellenőrzési csoportvezető

Randstad Hungary Kft.

Holland tulajdonú kis munkagépekkel foglalkozó ...

Junior GERMAN Speaking Dispute Management and Collection Specialist

You are a bright talent with excellent communic...