www.cvonline.hu

Műszaki tanácsadó

  • A hirdetés 118 napja lejárt

 Cégünk kaputelefonok, vezeték nélküli csengők, kürtök, LED-es világítástechnika nagykereskedelmével foglalkozik.

kollégát keresünk

Az URMET Hungaria Kft. - a hazai piac egyik legnagyobb kaputelefon nagykereskedelmével foglalkozó cége - munkatársat keres értékesítései területre az alábbiak szerint:

Feladatok:

  • Szakmai kapcsolattartás a vevőkkel: szóbeli és írásbeli kommunikáció
  • Műszaki segítségnyújtás partnereink részére
  • Árajánlatok készítése és átadása
  • Bolti kiszolgálás vagy igényfelmérés
  • Beérkező áru átvétele
  • Részvétel beszerzési folyamatokban és egyéb adminisztratív feladatok ellátása
  • Találkozók, szakmai napok és cégprezentációk lebonyolítása
  • Rendelések fogadása, feldolgozása
  • Garanciális termékek bevizsgálása
  • Nehéz csomagok emelése és rakodása, összekészítése az üzlettérbe

Elvárások:

  • Min. középfokú villamossági, elektroműszerészi vagy technikusi végzettség
  • Önálló munkavégzés, talpraesettség, jó kommunikációs képesség
  • Nyitottság és pozitív hozzáállás
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Ügyfélorientált gondolkodásmód
  • Angol nyelvtudás alapfokú szinten

Előnyt jelent:

  • Villamossági, biztonságtechnikai felsőfokú tanulmányok folytatása vagy végzettség
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Több, mint 20 éve a piac meghatározó szereplője az URMET Hungaria Kft., stabil, megbízható munkáltatói háttér
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Jó munkafeltételek
  • Versenyképes juttatáscsomag
Helyek Budapest
Pest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Értékesítés / Kereskedelem
Mérnök / Műszaki
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő