www.cvonline.hu

Műszaki tanácsadó

Régió:

Pest

Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2017.09.17.
Hirdetés azonosító: 1007291
lejárt

A Humán Centrum Kft. büszke arra, hogy működése alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából.

Ezúttal háztartási gépek gyártásával és nagykereskedelmi forgalmazásával foglalkozó partnercégünk számára keresünk Műszaki tanácsadó pozícióba munkatársat, magyarországi telephelyére az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • Garanciális szervízhálozat támogatása,
  • Végfelhasználok, értékesítő partnerek műszaki támogatása,
  • Műszaki dokumentációk előkészítése, kezelése,
  • Új termékekkel kapcsolatos okatatáson való részvétel,
  • Szervizes munkatársak informálása,
  • Egyéb adminisztratív feladatok ellátása,

Elvárások:

  • Középfokú műszaki végzettség,
  • Középfokú angol nyelvtudás,
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat,
  • Microsoft Office (Excel, Word, Outlook) felhasználó szintű ismerete,
  • Precizitás, motiváltság,
  • B kategóriás jogosítvány,

Előnyt jelent:

  • Kereskedelmi cégnél szerzett gyakorlat,
  • SAP ismeret,

Amit nyújtunk:

  • Multinacionális környezet,
  • Közös kijutás Budapest belvárosából céges autóval biztosított,
  • Versenyképes jövedelem,

Amennyiben felkeltette érdeklődését az álláslehetőség kérjük jelentkezzen önéletrajzzal,  fizetési igény megjelölésével  a Link megjelenítése oldalon regisztráció útján.

Kategória
Mérnök / Műszaki