www.cvonline.hu

Műszaki tanácsadó, szervizes munkatárs

  • A hirdetés 74 napja lejárt

Kiemelt szellemi és irodai területen dolgozó munkatársak kölcsönzésével és közvetítésével foglalkozó irodánk Partnercége számára az alábbi pozícióba keres kollégát:

Feladatok:
 Vevők műszaki támogatása
 Szaktanácsadás aktuális és régebbi hard- és szoftvertermékekhez
 Ajánlatkérések koordinálása szakosztályokkal
 Szervizműhely és értékesítési osztály támogatása reklamációk lebonyolításában
 Megoldási adatbank karbantartása
 GYIK megfogalmazások meghatározása és készítése
 Vevői projektek részére programok, komplett előkonfigurálások készítése, tesztelése és dokumentálása
 Műszerek javítása
 Programozás
 Vevők műszaki oktatása

Elvárások:
 Elektromos műszaki végzettség
 Alapozott ismeretek a mérés- és szabályozástechnikában
 Az alábbi területeken szerzett szakmai tapasztalat előnyt jelent:
o Energia-, üzemi- és PLC-technológia
o Berendezés-, és folyamatirányítási tevékenység
o Hálózati technológia és digitális interfészek
 Tárgyalóképes német vagy angol nyelvtudás
 Felhasználói szintű MS Office ismeretek
 B kategóriás jogosítvány
 Kiváló elemző és kommunikációs készség

Amit kínálunk:
 Bejelentett, határozatlan idejű munkaviszony
 Fix bérezés
 Modern, rugalmas és családbarát munkakörnyezet
 Hosszútávú, stabil munkalehetőség
 Céges autó használata

Munkavégzés helye:
Budapest, 13. kerület

Helyek Budapest
Kategória Mérnök / Műszaki