Kedves Álláskereső,

Amennyiben jelentkezni kíván az álláshirdetésre, arra a hirdető cég karrier oldalán van lehetősége.

Mielőtt azonban továbblépne, kérjük, adja meg email címét, hogy ne maradjon le a hasonló állásajánlatokról.

A Tovább a jelentkezéshez gomb megnyomásával elfogadja az ÁSZF-et, és hozzájárul ahhoz, hogy a

www.cvonline.hu állásajánlatokat és álláskereséssel kapcsolatos információkat küldjön Önnek.

Az állásra a „Tovább a jelentkezéshez” gomb megnyomásával tud jelentkezni úgy, hogy a hirdető cég oldalán

minden szükséges információt megad, és a jelentkezését a leírtaknak megfelelően hajtja végre.

MŰSZAKI TANÁCSADÓ-ÉRTÉKESÍTŐ

Hozzáadva 2012.05.10.
Hirdetés azonosító: 404418
lejárt

MUNKATÁRSAT KERESÜNK

Szerszámnormáliák Magyarországi forgalmazására

Megbízónk több mint 20 éve ismert Magyarországon, ipari gyártó cégek számára értékesít szerszámgépeket, precíziós szerszámokat, kenőanyagokat, forgácsoló szerszámokat és szerszámnormáliákat. Folyamatosan fejlesztik termék palettájukat, ügyfél portfóliójukat és prémium svájci, német, európai termékekkel állnak ügyfeleik rendelkezésére.

 Elvárások:

  • felsőfokú  műszaki végzettség, (gépész végzettség)
  • (tapasztalat esetén elfogadható technikusi végzettség is)
  • szerszámnormáliák ismerete, műszaki rajzok olvasása,
  • műszaki tervezés, szerszámtervező háttér, fröccsöntésben jártasság előnyt jelent
  • tárgyalóképes angol vagy német nyelvtudás, műszaki nyelv ismerete előnyt jelent,
  • megbízhatóság, terhelhetőség, jutalék orientáltság,
  • jó kommunikációs, prezentációs és önszervező készség,
  • dinamikus munkavégzés, proaktivitás, team munka, projekt vezetés

Személyiség elvárások:

  • kiváló tárgyaló és előadó készség, tanácsadói és egyben értékesítői attitűd, nyitott, érdeklődő személyiség, ügyfél orientáltság,
  • megnyerő, kiváló kapcsolatteremtő, jó kommunikációs készség, erős kezdeményező és meggyőző készség,
  • tanulékony, sokrétű, motivált, proaktív, precíz, kiegyensúlyozott, harmonikus, vidám, pozitív, rugalmas, lendületes, munkáját szenvedélyesen végző, magabiztos, lojális személyiség,
  • önállóság, önmotiváltság, siker és teljesítmény orientáltság, terhelhetőség,
  • csapatban való együttműködés

Juttatások:

  • kiemelt kereseti lehetőség, alapbér és jutalék
  • cégautó
  • kiemelt cafeteria
  • mobiltelefon
  • lap top
  • internet előfizetés
  • Humánus cégvezetés, ahol az ember értéket jelent, fiatalos csapat, tréningek, képzések külföldön is, karrierépítés lehetőség,

Munkavégzés helye: országos

Főbb feladatok:

  • Vevői igény felmérés a területi képviselőkkel, értékesítők szakmai, műszaki támogatása,
  • A termékek műszaki és alkalmazástechnikai bemutatása a Megrendelőknek, minőségi műszaki prezentációk,
  • Tervezésben támogatás nyújtása  a vevők számára, megoldások, javaslatok, egyeztetés a német anyacéggel
  • Kapcsolattartás a vevőkkel, szükséges intézkedések meghozatala, ajánlatadás, szerződéskötés, teljes projektvezetés.

 Kapcsolatrendszer és Innováció:

  • Hozzájárulni piaci információk megszerzéséhez
  • Kapcsolatrendszer építése, ezen keresztül hozzájárulni olyan cégek és partnerek megtalálásához, akik a cég jövőbeni fejlődése szempontjából érdekesek lehetnek.
  • Új ötletekkel és azok megvalósításával, hozzájárulni a cég fejlődéséhez, árbevétel illetve eredmény növeléséhez.

Munkavégzés helye:
Országos
Kategória
Kereskedelem / Értékesítés, Műszaki / Mérnök
Munkaidő tipusa
Teljes munkaidő
Régió
Pest, Budapest

x

Kérjük, ossza meg velünk véleményét!

Visszajelzés küldése