www.cvonline.hu

Műszaki tanácsadó - Értékesítő

  • A hirdetés 375 napja lejárt

 Munkakör, feladatok, elvárások:

A piacon sikeresen tevékenykedő vállalat, bővülő feladatainak ellátásra, debreceni telephelyére, értékesítői munkakörbe várja mindazok jelentkezését, akik szívesen részt vennének a munkánkban és megfelelnek a felsorolt feltételeknek.

Feladatok:

  • Személyesen, telefonon, e-mailen történő rendelésfelvétel
  • Reklamációkezelés
  • Partnerekkel való telefonos kapcsolattartás
  • Termékek ajánlása, eladása
  • A raktár készleteinek figyelemmel kísérése
  • Előzőleg leadott rendelések rögzítése és nyomon követése

Elvárások:

  • Legalább 1 éves értékesítői tapasztalat
  • Nagy munkabírás
  • Nyitottság a kihívásokra
  • Önálló munkavégzés
  • Felhasználói szintű, számítógép ismeretek

Amit kínálunk:

  • Főállású munkaviszony
  • Egy folyamatosan fejlődő cég által nyújtott stabil háttér
  • Kihívás és fejlődési lehetőség

Előnyök:

  • Értékesítésben szerzett tapasztalat

A mennyiben a hirdetésünk felkeltette az érdeklődését és megfelel a feltételeknek, kérjük, hogy küldje el fényképes önéletrajzát a  betölteni kívánt pozíció megjelölésével az alábbi e-mail címre.

Határidő: 2016. május 19.

A pályázatára kérjük, hogy írja rá:

értékesítő

Munkavégzés helye: Debrecen

Helyek Hajdú-Bihar
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Mérnök / Műszaki
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő