www.cvonline.hu
Műszaki tanácsadó (automatizálás) (Referenciaszám: PJ4098)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2016.12.03.
Jelentkezési határidő: 2016.12.08.
Hirdetés azonosító: 998900

A világ TOP 50 leginnovatívabb vállalatának egyike magyarországi kereskedelmi egységébe keres munkatársat ipari automatizálási területre Budapest vonzáskörzetébe

MŰSZAKI TANÁCSADÓ (automatizálás)

pozícióba

Feladatok:
- Meglévő és új projektek, ajánlatok illetve megrendelések követése, kezelése

- Értékesítő kollégák munkájának műszaki támogatása
- Vevőknél történő helyszíni feladatfelmérések végrehajtása
- Személyes konzultáció a kollégákkal és a vevőkkel
- Folyamatos kapcsolattartás az anyacég műszaki tanácsadóival
- Műszaki dokumentációk naprakészen tartása
- Kezelési utasítások elkészítése, folyamatos frissítése
- Reklamációk kivizsgálása, feldolgozása és megfelelően történő kezelése
- Új termékek megjelenésének és a régiek módosításának követése

Elvárások:
- Felsőfokú műszaki végzettség (gépészmérnök, villamosmérnök előny)

- Pneumatikus rendszerek ismerete
- Aktív, angol nyelvismeret szóban és írásban egyaránt a nemzetközi csapattal történő együttműködéshez
- B kategóriás vezetői engedély
- Csapatjátékos szemlélet
- Jó kommunikációs készség, határozottság

Amit megbízónk kínál:
Megbízónk hazánkban évek óta jelen lévő közepes méretű cég, amely további bővülés elé néz az elkövetkező időszakban. Családias, összetartó csapatukba keresik kollegájukat, aki szeretne komoly szaktudásra szert tenni vagy a már meglévő szaktudását kamatoztatni automatizálási területen.

Kérjük, magyar és angol nyelvű, részletes szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Galgovszki András kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen az andras.galgovszki@pannonjob.hu címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.