Biztos háttérrel rendelkező, nemzetközi elektronikai partnerünk részére keresünk munkatársat

MŰSZAKI TÁMOGATÓ VILLAMOSMÉRNÖK
(HF 11-7746)

pozícióba.

Feladatok:

  • Ipari nyomtatók szervizelése (Budapesten és vidéken egyaránt)
  • Meglévő ügyfelek szakmai támogatása telefonon és e-mailben
  • Műszaki információ szolgáltatása
  • Minőségi tanúsítványok kiküldése
  • Vevői kérdések és panaszok kezelése
  • Ajánlatkészítés

Elvárások:

  • Villamosmérnöki végzettség
  • Aktív angol nyelvtudás (írásban, szóban)
  • B kategóriás jogosítvány
  • Elsősorban pályakezdők jelentkezését várjuk

Amit kínálunk:

  • Teljesítmény, szakmai tudás szerinti bérezés
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • Céges autó (magánhasználatra is, benzinnel együtt)
  • Nemzetközi környezet

Munkavégzés helye: Budapest

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, magyar és angol nyelvű önéletrajzát kérjük, küldje a „HF 11-7746” –os referenciaszám és a pozíció feltüntetésével a lenti e-mail címre.

HUMANFIELD Tanácsadó Iroda

Link megjelenítése