www.cvonline.hu

Műszaki Támogató Mérnök

  • A hirdetés 593 napja lejárt

Az Astal Security Technologies Kft., mint disztribútor, az alábbi biztonságtechnikai területeken kínál megoldásokat telepítő és viszonteladó partnerei részére:

  • CCTV: analóg, IP
  • Tűzjelző rendszerek: hagyományos és címezhető rendszerek
  • Beléptető rendszerek
  • Riasztórendszerek
  • Kiegészítők

Dinamikusan fejlődő csapatunk számára, az alábbi pozícióban keresünk munkatársat:

Segíti az értékesítési csapat munkáját, folyamatos támogatást nyújt partnereinknek minden, a forgalmazott eszközökkel, rendszerekkel kapcsolatos műszaki kérdésben.

Feladatok:

  • Műszaki támogatás nyújtása az értékesítőknek és vevőknek, személyesen, termékbemutatón vagy oktatáson.
  • Segítségnyújtás a rendszerek/projektek tervezésében, ajánlatkészítésben és megvalósításában.
  • Telepítések támogatása - ha szükséges, a helyszínen is.
  • A cég képviselete oktatásokon, kiállításokon, rendezvényeken és termékbemutatókon.

Elvárások:

  • Villamosmérnök vagy Biztonságtechnikai mérnök végzettség.
  • Széles körű műszaki ismeretek CCTV (analóg és IP), riasztó rendszerek, tűzjelző rendszerek és beléptető rendszerek vonatkozásában. Telepítési gyakorlat.
  • Minimum 2 év biztonságtechnikai tapasztalat vevői támogatásban és hardver/szoftver hibák megoldásában.
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás szóban, írásban.
  • Ügyfélközpontú gondolkodás, üzleti tudatosság.
  • B kategóriájú jogosítvány.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés.
  • Szükséges eszközök.
  • Szakmai képzések.
  • Fiatal, dinamikus, sikerorientált környezet.
  • Felelősségteljes feladatok.

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérem, küldje el önéletrajzát magyar és angol nyelven az alábbi e-mail címre.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Mérnök / Műszaki
Biztonság / Honvédelem / Biztonságtechnika
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő