www.cvonline.hu

MŰSZAKI TÁMOGATÓ MÉRNÖK, MÉRNÖKASSZISZTENS

  • A hirdetés 739 napja lejárt

A Ganzair Kompresszortechnika Kft munkatársat keres

munkakörbe

Feladatok:

  • gyártmányfejlesztési és gyártási, projektekben való aktív részvétel;
  • CAD rajzok készítése;
  • projektek előkészítése, előkalkulációk, ütemtervek készítése;
  • projektdokumentációk készítése és karbantartása;
  • kapcsolattartás beszállító és gyártó partnerekkel, vevőkkel;
  • projekteken belüli prezentációk, weblapon megjelenő anyagok előkészítése;
  • after-sales és szerviz menedzsment feladatok.

Elvárások:

  • gépészmérnöki, esetleg gépésztechnikusi végzettség;
  • angol vagy német nyelv tárgyalóképes ismerete;
  • önálló munkavégzésre való alkalmasság;
  • B kategóriás jogosítvány;
  • jó problémamegoldó és kapcsolatteremtő képesség;
  • határozott, magabiztos személyiség, határozott fellépés;
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek;
  • valamilyen CAD szoftverek ismerete;
  • előnyt jelent az Autodesk Design Suite Ultimate programcsomag ismerete;
  • orosz vagy szerb illetve egyéb idegen nyelvek ismerete előnyt jelent;
  • pályakezdők jelentkezését is várjuk.

Amit kínálunk:

  • kreatív munka;
  • barátságos légkör;
  • külföldi tréninglehetőségek;
  • képzések, tanulmányok támogatása.

Munkavégzés helye:

Jellemzően Kiskunhalas, Magyarország, de esetenként rövid idejű külföldi munkavégzés is elvárás.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és német vagy angol nyelvű fényképes önéletrajzát, fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail címre.

Helyek Külföld
Bács-Kiskun
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német, Angol