www.cvonline.hu

Műszaki támogató és Ügyfélszolgálati munkatárs - INTS/9/44

  • A hirdetés 352 napja lejárt

Multinacionális gyártó partnercégünk számára keresünk angolul kommunikációképes

Műszaki támogató és ügyfélszolgálati munkatársat

a cég termékeinek műszaki támogatására

Ref.: INTS/9/44

Feladatok

  • Termékinstallációs problémák feltárása, elemzése és megoldása elsősorban telefonon, emailen, de igény esetén helyszíni felmérés lehetséges
  • Ügyfelek / helyi személyzet telefonos, vagy személyes tájékoztatása a probléma megoldásának lépéseiről
  • A támogató tevékenység dokumentálása,riportok, kimutatások készítése
  • Helyszíni visszajelzések továbbítása a releváns részlegek felé a termékfejlesztés elősegítése érdekében
  • Műszaki megoldások futtatása
  • Igény szerint a  megfelelő alkatrészek cseréje
  • Hibaelhárítási kérelmek megválaszolása az időkereten belül (emailen vagy telefonon)
  • A vevői igények/ügyek  adatbázisának folyamatos figyelése és karbantartása
  • A visszaküldött alkatrészek tesztelése és értékelése
  • A visszaküldött alkatrészek és követelések adminisztrálása
  • Új termék bevezetésében való részvétel

Elvárások

  • Folyékony angol nyelvtudás  - német nyelvtudás előny
  • Műszaki végzettség (preferáltan felsőfokú)
  • Min. 2 éves munkatapasztalat termelési területen
  • Kíváló kommunikációs képesség, ügyfélorientáltság
  • Problémamegoldó és elemző szemlélet
  • Csapatjátékos
  • Pontos, precíz
  • Rugalmasság
  • Alkalmankénti külföldi kiküldetés vállalása

Ajánlat

  • Multinacionális gyártócég
  • Versenyképes  fizetés
  • Karrierlehetőség

Munkavégzés helye: Nyíregyháza

Munkaerő-közvetítési nyilvántartási szám: XVI-M-001/3777-2/2013

Helyek Nyíregyháza
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Gyártás / Termelés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol