Műszaki szövegírói, e-learning pozíciókba keresünk kollégákat!

Régió: Budapest

PBS International Kft.
Hozzáadva: 2016.12.22.
Hirdetés azonosító: 853340
lejárt

Megye:    Budapest

A pozíció leírása:    Szívesen kamatoztatná kiváló angol nyelvtudását, precizitását egy dinamikusan fejlődő csapatban és jó műszaki érzékkel, átfogó gondolkodásmóddal rendelkezik? Éppen Önt keressük!

Feladatkör, felelősségek:    Megbízónk számos iparágban nyújt mérnöki szolgáltatásokat az ügyfeleinek.

Bővülő csapatukba keresünk új kollégákat az alábbi feladatok ellátására:

• angol nyelvű műszaki szövegírás (érintett iparágak lehetnek többek között: gyógyszeripar, telekommunikáció, gépgyártás)

• angol nyelvű e-learning anyagok létrehozása, szerkesztése

• külföldi kollégákkal történő napi kapcsolattartás

A munkakör betöltéséhez
szükséges tapasztalat,
végzettség:
   • Folyamatban lévő, vagy lezárt főiskolai/egyetemi végzettség

• Affinitás a műszaki területek iránt, tanulási hajlandóság

• Precíz, magas minőségű munkavégzés

• Proaktív, nyitott személyiség

• Kiváló angol nyelvtudás szóban és írásban

• Adobe szoftverek ismerete (PhotoShop, Captivate)

Nyelvtudás:    Kiváló angol nyelvtudás szóban és írásban

A megbízó cég profilja:    Megbízónk a világ több országában jelen lévő, multinacionális vállalat budapesti irodája. A cég informatikai, telekommunikációs, és egyéb iparágakban, mérnöki területeken nyújt szolgáltatásokat.

Amit megbízónk kínál:

• modern irodai környezetben történő munkavégzés

• érdekes, kihívást jelentő projektek

• fejlődési lehetőség

• nyitott, dinamikus csapat

Egyéb:    Jelentkezésével Ön hozzájárul az önéletrajzában szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez, ill. megfelelő állásajánlat esetén • előzetes egyeztetés alapján • megbízónknak való továbbításához.

Link megjelenítése

Jelentkezésével Ön tudomásul veszi az adatvédelemre vonatkozó tájékoztatást.