www.cvonline.hu

MŰSZAKI (SZERVIZ) VEZETŐ

  • Az állásajánlat lejárt.

Soproni partnercégünk gépjármű márkaképviseletének szervizébe keresünk

munkatársat!

Feladatai:

  • a műhelyfeladatok koordinálása;
  • a munkafelvevők szakmai vezetése;
  • az elvégzett feladatok ellenőrzése, dokumentálása;
  • a nagy összegű javítások elbírálása, alternatívák, költség hatékony megoldások keresése;
  • a vitás javítások felügyelete, folyamatos kapcsolattartás a műszaki szakértővel;
  • a javítási időtartamok betartatása, kontroll ellenőrzése;
  • a jobbító javaslattétel a szakterületén;
  • műszaki kapcsolattartás a márka importőrökkel;
  • a munkatársak és a saját technikai ismereteinek folyamatos fejlesztése.

Elvárások:

  • megfelelő műszaki végzettség;
  • a szakterületen szerzett megfelelő gyakorlat;
  • jó szervezőkészség, nagy teherbírás;
  • kiváló kapcsolatteremtő és kommunikációs készség;
  • rugalmasság és hajlandóság csapatmunkára;
  • önálló munkavégzés és a kitűzött célok elérésére való törekvés;
  • német nyelvtudás;
  • számítógépes ismeretek.

Előny:

  • Renault, vagy peugeot márkaismeret, hasonló területen szerzett munkatapasztalat!

Amit kínálunk:

  • korszerű munkakörülmények, stabil vállalati háttér, felkészült munkatársak;
  • alkalmazotti státusz, próbaidő után határozatlan idejű munkaszerződés;
  • versenyképes jövedelem;
  • korszerű kompenzációs rendszer;
  • szakmai fejlődési és karrier lehetőség.

Jelentkezését, önéletrajzát kérjük, hogy elektronikus, vagy postai úton küldje el irodánknak!

JobArena Humán Szolgáltató Kft.
9022 Győr, Czuczor Gergely utca 26.

Munkavégzés helye Sopron
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés, Elektronika / Telekommunikáció, Mérnök / Műszaki
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Sopron