www.cvonline.hu

Műszaki szaktanácsadó

  • A hirdetés 703 napja lejárt

Cégünk 1991-ben alakult. Tevékenységünk az ipari automatizálás területén a tanácsadás, tervezés, kivitelezés, kereskedelem és oktatás. Szakmai felkészültségünk és az általunk képviselt gyártók minőség iránti elkötelezettsége egyaránt biztosítékot jelent vevőinknek arról, hogy segítségünkkel feladataikat hatékonyan, a legtökéletesebb eszközökkel és a legkedvezõbb áron tudják megvalósítani.

Csapatunk bővítéséhez keresünk:

Műszaki szaktanácsadó (automatizálás)

Feladatok:

  • meglévő ügyfelek kezelése
  • új piaci lehetőségek felkutatása
  • értékesítési folyamatok menedzselése
  • új termékek bevezetése
  • árajánlatok kidolgozása
  • műszaki megoldások bemutatása
  • szaktanácsadás az ipari végfelhasználók és viszonteladók felé

Elvárások:

  • elektronikai, villamos végzettség
  • számítógépes ismeretek
  • angol vagy német nyelvismeret
  • önálló, kreatív munkavégzés, problémamegoldás
  • B kategóriás jogosítvány

Amit nyújtani tudunk:

  • stabil munkáltatói háttér
  • szakmai továbbképzések
  • családias környezet
  • mobil telefon,

Bérigénnyel megjelölt fényképes önéletrajzát küldje az alábbi e-mail címre.