www.cvonline.hu

Műszaki szaktanácsadó, területi képviselő

  • A hirdetés 942 napja lejárt

Az Icopal Szigetelő-, Fedéllemezgyártó és Értékesítő Kft., a piacvezető dán Icopal Csoport magyarországi bitumenes vízszigetelő-anyag gyártó vállalata

műszaki szaktanácsadó, területi képviselő

munkakörbe keres munkatársat Délkelet-Magyarország és Északnyugat-Magyarország területre.

Feladatok:

  • a vállalatunk által gyártott és forgalmazott termékek hatékony értékesítése
  • Vevőkapcsolatok kialakítása és ápolása építőanyag-kereskedő, kivitelező, tervező és beruházó partnerekkel
  • projektek felkutatása, műszaki szaktanácsadás, tervegyeztetés, piacépítés
  • árajánlatok, kimutatások, jelentések készítése
  • üzleti tárgyalások lefolytatása, megrendelések felvétele, szerződéskötés
  • Piackutatási, koordinációs, szervezési feladatok a kijelölt szakmai területeken

Elvárások:

  • felsőfokú építész – vagy építőmérnök, illetve műszaki menedzser végzettség (preferált: szigetelő szakmérnöki végzettség) vagy középfokú építőipari végzettség
  • Ügyfélközpontú szemléletmód, együttműködési készség
  • magas fokú anyag és termékismeret
  • építőipari szaktanácsadó és/vagy területi képviselői gyakorlat
  • önálló problémamegoldó és tárgyalási készség
  • meglévő építőipari kapcsolatok
  • rugalmas, önálló, precíz munkavégzés
  • kiemelkedő problémamegoldó képesség
  • MS Office ismeretek
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent:

  • hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat
  • tárgyalóképes angol nyelvismeret

Ajánlatunk:

  • fiatal, dinamikus környezet, stabil nemzetközi háttér
  • felelősségteljes, változatos munkavégzés
  • az elvárásokkal arányos, versenyképes jövedelemjuttatás
  • céges gépkocsi és mobil telefon használat
  • fejlődési lehetőség
  • jó csapat

Rátermett pályakezdők jelentkezését is várjuk.

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, fényképes önéletrajzát és kísérőlevélét tartalmazó pályázatát a pozíció megjelölésével és a jövedelem igény megadásával magyar (és angol) nyelven az alábbi címek egyikére várjuk levélben vagy e-mailben:

ICOPAL Kft.

8900 Zalaegerszeg, Zrínyi M. u. 6.

e-mail: lásd alább

Helyek Békés
Csongrád
Győr-Moson-Sopron
Komárom-Esztergom
Veszprém
Vas
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Mérnök / Műszaki
Értékesítés / Kereskedelem
Építés / Ingatlan
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő