www.cvonline.hu

Műszaki szaktanácsadó (Nyíregyháza) (INTS/2/9)

  • A hirdetés 1017 napja lejárt

Nyíregyházi partnercégünkhöz keresünk a helyi csapat bővítése érdekében tapasztalt, pneumatikában és automatizálásban jártas műszaki szaktanácsadókat, akik szaktudásukkal hozzájárulhatnak a cég sikereihez.

Feladatok:

  • Partnereknek történő műszaki szaktanácsadás
  • Megkeresések, megrendelések folyamatos figyelése, műszaki oldalról való támogatása
  • Szoros együttműködés az értékesítői és vevőszolgálati csapattal
  • Vevői igény felmérése, megrendelés műszaki specifikációinak elkészítése
  • Árajánlathoz szükséges dokumentumok előkészítése
  • Folyamatos vevői elégedettség figyelése
  • Vevői reklamációk kezelése, kivizsgálása
  • Piac figyelése, piackutatáshoz adatgyűjtés
  • Műszaki dokumentációk készítése

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség (gépészmérnök, mechatronika szak előny)
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Pneumatikus rendszerek, automatizálás gyakorlati ismerete
  • B kategóriás jogosítvány
  • 3D tervezőrendszer ismerete előnyt jelent
  • Önálló munkavégzés
  • Jó problémamegoldó készség

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Dinamikus munkakörnyezet
  • Vállalati autó

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, és/vagy szeretne bővebb információkkal rendelkezni álláslehetőségünkről, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű fényképes szakmai önéletrajzát a következő e-mail címre: E-mail cím megjelenítése

Helyek Hajdú-Bihar
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória Mérnök / Műszaki
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő