www.cvonline.hu

Műszaki szaktanácsadó mérnök

  • A hirdetés 447 napja lejárt

Multinacionális háttérrel rendelkező, mégis családias hangulatú partnerünk összetartó csapatába keresünk Műszaki szaktanácsadó kollegát kaposvári munkavégzési helyre - INTS/14/13

Olyan mérnök szakembert keresünk, aki szeret tanulni, önálló feladatokra vágyik és mélyen érdeklődik a pneumatikus rendszerek iránt.

Kihívásnak érzi, hogy meghibásodási problémákat diagnosztizáljon és terveket, javaslatokat készítsen a fennálló műszaki problémák megoldására, szívesen tart kapcsolatot külső partnerekkel és ad tanácsot vállalati ügyfeleknek.

Az új munkatárs feladata lesz továbbá a kaposvári iroda beindítása és üzemeltetése is, melyhez a vállalat 3 hónapos betanulási időt biztosít a budapesti központjában.

Feladatok:

-       Partnereknél problémák diagnosztizálása, megoldási javaslatok megtervezése, szaktanácsadás

-       Az értékesítő kollégák munkájának műszaki (szakmai) támogatása

-       Meglévő és új projektek, ajánlatok illetve megrendelések követése, kezelése

-       Új iroda beindításában történő aktív részvétel, az iroda vezetése, későbbiekben belépő kollégák koordinálása

-       Folyamatos kapcsolattartás az anyacég műszaki tanácsadóival

-       Reklamációk kivizsgálása, feldolgozása és megfelelően történő kezelése

-       Műszaki dokumentációk naprakészen tartása, kezelési utasítások elkészítése, folyamatos frissítése

Elvárások:

-       Villamos- vagy Gépészmérnöki, Mechatronikai mérnöki diploma

-       2-5 év releváns tapasztalat (automatizálás, mechatronika, tervezés, karbantartás, folyamatmérnök, műszaki szaktanácsadási területek valamelyikén)

-       Erős középfokú angol nyelvtudás

-       Ügyfélorientált hozzáállás, kiváló problémamegoldó készség

-       Utazásra való hajlandóság (elsősorban régión belül)

-       Tanulékonyság (több ezer alkatrészt és gépet kell részletesen megismerni)

Előny:

-       Német nyelvtudás

-       Mechatronikai irányú végzettség, tapasztalat

Amit kínálnak:

-       Stabil jövedelem, év végi bónusz és cafeteria

-       Tanulási lehetőség – saját oktatási rendszerben.

-       A munkavégzéshez szükséges eszközök (pl. ügyféllátogatáshoz használható autó).

-       Több ezres ügyfélkör – kisvállalkozásoktól kezdődően óriási gyártó cégekig.

-       Jól strukturált vállalati működés.

-       Kellemes irodai környezet.

Munkavégzés helye:

Kaposvár, ügyfél-látogatás esetén a környező régió.

Kérem önéletrajzát a  E-mail cím megjelenítése e-mailcímre küldje a pozíció pontos megnevezésével.

Szívesen nyújtunk a pozícióval kapcsolatos bővebb tájékoztatást, ez esetben kérem küldje el elérhetőségét a fenti e-mail címre.

AZ Ön tanácsadója Ling Dóra lesz.

Az INT-Solution Kft. munkaerő-közvetítési nyilvántartási száma: XVI-M-001/3777-2/2013

Helyek Somogy
Kategória Mérnök / Műszaki
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol