www.cvonline.hu

Műszaki szaktanácsadó és termékmenedzser

  • A hirdetés 974 napja lejárt

Cégünkről:

  • A hazai piacon nagy tapasztalattal rendelkező, műszaki-gépipari alkatrészek képviseletével foglalkozó dinamikusan fejlődő cég keres csapatába kiemelkedő képességekkel rendelkező mérnök-menedzser munkatársat.

Kiket keresünk?

  • Logikus és praktikus szemléletmód, üzleti érzék.
  • Pontos, rugalmas és rendszerezett munkavégzés.
  • Napi kommunikációhoz szükséges angol nyelvtudás (írásban és szóban).
  • Képesség csapatmunkára és önálló munkavégzésre egyaránt.
  • Ügyfél-centrikus hozzáállás.
  • Kiváló kommunikációs készség, nyitottság, magabiztos fellépés.

Feladatok összefoglalása:

  • Vevőre szabott műszaki szaktanácsadás, problémamegoldás.
  • Szükséges 3D modellek, műszaki rajzok elkészítése.
  • Egyedi alkatrészek tervezése, gyártás koordinálása.
  • Ügyfél igényeinek megfelelő termék kiválasztása, árajánlat készítése, projektek utánkövetése.
  • Folyamatos munkakapcsolat a cég vezetőivel és munkatársaival.

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség (előny: gépészmérnök, villamosmérnök, mechatronikai mérnök)

Munkavégzéshez szükséges ismeretek, készségek:

  • B kategóriás jogosítvány, autóvezetői tapasztalat.
  • Az MS Office programok erős felhasználói szintű ismerete.
  • 3D modellező program magabiztos használata.
  • Lelkes, vidám, optimista és motiválható személyiség.

Szükséges nyelvtudás:

  • angol közép-haladó (írásban, szóban)

Időtartam:

  • 8 óra

Munkarend:

  • normál

Amit kínálunk:

  • Főállású munkaviszony, hosszú távú munkalehetőség.
  • Nagyrészt irodai munkavégzés, eseti terepi munka, céglátogatás.
  • Betanítási időszak alatt fix fizetés, majd alap + teljesítményarányos bónusz.
  • Béren kívüli juttatások.
  • Motivált, inspiráló, fiatalos közeg.
  • Rugalmas munkavégzés.
  • Szakmai oktatás.
  • Teraszos, világos iroda.

A munkavégzés helye:

  • Budapest, XIV. kerület

Helyek Pest
Budapest
Kategória Energetika / Villamosság
Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol