www.cvonline.hu

Műszaki Szaktanácsadó / Eladó

  • Company_icon Würth Szereléstechnika Kft.
  • Location_icon Győr, Győr-Moson-Sopron
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 21 napja lett aktiválva

A Würth Szereléstechnika Kft. győri üzletébe keres

munkatársat

  Feladat:
  • Aktív értékesítés, szakmai tanácsadás
  • Értékesítési feladatok, napi teendők megtervezése, megvalósítása az üzletben
  • A folyamatos készletellátás biztosítása (áruátvétel, árufeltöltés, stb.)
  • Az üzlet működtetésében aktív részvétel
  • Az Üzletvezető helyettesítése
  • Együttműködés a helyi értékesítési csapattal és a cég központjában dolgozó kollégákkal

  Amit kínálunk:
  • Stabil nemzetközi háttér
  • Az elvárásokkal arányos juttatási csomag
  • Folyamatos képzés, fejlődési lehetőség
Elvárás:
  • Középfokú kereskedelmi / műszaki végzettség
  • Szakipari termékek üzletben történő értékesítése terén szerzett legalább 2 éves tapasztalat
  • Lehetőleg Győr vagy vonzáskörzetében lévő lakhely
  • Dinamikus, eredmény-orientált értékesítői szemléletmód
  • Megbízható, precíz, önálló munkavégzés
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Bolti eladó szakképesítés előnyt jelent
  • SAP rendszerismeret előnyt jelent

Jelentkezés: Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, bérigénnyel és a pozíció pontos feltüntetésével ellátott fényképes önéletrajzát a lenti e-mail címre várjuk.

Helyek Győr
Győr-Moson-Sopron
Kategória Értékesítés / Kereskedelem > Eladó, Értékesítési tanácsadó
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű