www.cvonline.hu

Műszaki szakszövegíró

  • A hirdetés 260 napja lejárt

A Celitron Medical Technologies Kft. kiváló minőségű sterilizáló gépeket fejlesztő és gyártó cég, orvosi és kórházi hulladékkezelési technológia piacán kíván globálisan növekedni új megoldások kifejlesztésével.
Növekedési céljaink elérése érdekében, új munkaerőt keresünk

Műszaki szakszövegíró pozícióba.

Munkakör részletezése, feladatok:

  • A gépekhez tartozó műszaki dokumentumok (technikai útmutatók, használati útmutatók stb.) létrehozása, szerkesztése, frissítése.

Elvárások:

  • Gépészmérnöki diploma
  • Hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Aktív, középfokú angol nyelvtudás (írásban)
  • Felhasználói szintű IT ismeretek
  • Jó kommunikációs képesség
  • Analitikus gondolkodás
  • Terhelhetőség

Munkavégzés helye:

  • Vác

Fényképes angol és magyar nyelvű önéletrajzát a pozíció, valamint bérigény feltüntetésével, az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő