www.cvonline.hu
Műszaki szakszövegíró (Debrecen)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.08.23.
Hirdetés azonosító: 789634
lejárt
FELADAT

Feladatok

 - Kapcsolattartás az ügyfelekkel és a fejlesztő csapattal

 - Az új igények fordítása a létező rendszerek problémáinak megoldására, részleges végrehajtás.

 - A létező rendszerek IT High level Design fordítása (A logikai tervek elkészítése az új fejlesztések jelenlegi rendszerbe való átültetésével)

 - Tesztek írása a System Integration Teszt számára

Elvárások

 - 1-3 év junior és 3+ év senior hasonló területen szerzett tapasztalat (elvárások gyűjtése és elemzése)

 - IT ismeretek (Java / XML / Databases Oracle)

 - Magabiztos kommunikáció az ügyfelekkel és fejlesztőkkel

 - IT üzleti ismeretek

 - Telekommunikációs cégnél szerzett tapasztalat, valamint az IT folyamatok és ellátások ismerete előnyt jelent

 - Proaktivitás, ügyfél- és rendszerközpontú magatartás

 - Precízió, feladat orientáltság

 - Komplex problémák gyors megértése

 - Kiváló angol nyelvtudás, német nyelv előnyt jelent

Amit kínálunk

 - Fiatal és barátságos csapat

 - Folyamatos fejlődési lehetőség az informatika és a nyelvek területén (párhuzamos német és angol nyelvhasználat), cégen belüli előrelépési lehetőség

 - Ergonomikus, modern munkakörnyezet a Tudásparkban

Kérünk, hogy magyar és angol nyelvű részletes szakmai önéletrajzodat honlapunkon keresztül küldd el!

Link megjelenítése Állásajánlatok menüpont

Keresés állásazonosító alapján: 80362

PROFIL

Kategória
IT / Informatika
Régió
Debrecen