www.cvonline.hu

Műszaki szakszövegíró (autóipar)

  • Ez az állásajánlat 1 napon belül lejár

Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR szolgáltatója, külföldi tulajdonban lévő, autóipari területen tevékenykedő, dinamikusan bővülő, szolgáltató partnere részére

Műszaki szakszövegíró

(Autóipar)

kollégát keres.

Feladatok:

  • Közép- és felsőkategóriás gépjárművek szervizkönyvének, alkatrész katalógusok szakszövegének megírása, szakmai felépítése
  • Kapcsolattartás a nemzetközi gyártópartnerekkel
  • Projektek tervezése, 3D-s rendszerben modellezés, rajzolás

Elvárások:

  • Autóelektronikai műszerész vagy autógépészethez szorosan kapcsolódó végzettség
  • Minimum egy év járművek mechanikai szervizelésében, javításában szerzett tapasztalat
  • Minimum társalgási szintű angol nyelvtudás, folyékony nyelvismeret előny

Amit ajánlunk:

  • Családias, barátságos munkahelyi környezet
  • Dinamikus, elhivatott csapat
  • Versenyképes bér
  • Szakmai fejlődési lehetőségek

Munkavégzés helye: Budapest

Munkavégzés helye Budapest
Kategória Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest, Pest