www.cvonline.hu

Műszaki szakértő

  • A hirdetés 1057 napja lejárt

A MÁV Szolgáltató Központ Zrt. munkatársat keres

műszaki szakértő

pozícióba.

Főbb feladatok:

  • Szakmai döntés-előkészítő anyagok összeállítása.
  • Műszaki jellegű feladatok ellátása. Közreműködés a műszaki területhez kapcsolódó szerződések előkészítésében, szolgáltatások megrendelésében és a teljesítések ellenőrzésében.
  • A gázolaj ellátó rendszerekhez kapcsolódó műszaki tevékenységek ellátásában való részvétel. Részvétel az üzemi hulladékgyűjtési rendszer nyilvántartási feladatainak teljesítésében, monitorozási és javaslatkészítői tevékenység ellátása.
  • Közreműködés a logisztikai infrastruktúra működtetéséhez szükséges beruházási és szolgáltatás beszerzési igények összegyűjtésében, szakmai véleményezésében, elemzések, javaslatok készítése az elérhető legjobb technológia alkalmazásának érdekében.
  • Közreműködés logisztikai projektekben a vasúti árufuvarozási szolgáltatások logisztikai szolgáltatásokkal való eredményes kibővítése érdekében.
  • Részt vesz a logisztikai feladatok ellátásához szükséges épületek, építmények, műszaki berendezések, anyagmozgatáshoz használt eszközök beruházási, karbantartási munkáinak előkészítésében, lebonyolításában.
  • Javaslatok kidolgozása a tevékenységi körében tapasztalt hiányosságok megszüntetésére az elérhető legjobb, alkalmasabb módszerek bevezetése érdekében.
  • A hazai és külföldi logisztikai, műszaki megoldások figyelemmel kísérése, a legjobb gyakorlat alkalmazásának lehetőségének vizsgálata a MÁV működési környezetére, csoport szintű kiterjesztésére, megvalósítási javaslatok készítése a bevezetés, alkalmazhatóság vezetői szintű eldöntéséhez.

Elvárásaink:

Felsőfokú szakirányú (logisztikai, műszaki, informatikai, tűz-, vagyonvédelemi környezetvédelmi) állami iskolai végzettség.

A munkakör betöltésénél előnyt jelent:

  • Irodai számítástechnikai alkalmazások ismerete,
  • középfokú nyelvvizsga (angol,vagy német),
  • B kategóriás jogosítvány.

Gyakorlat: 3 év szakirányú szakmai gyakorlat.

Egyéb követelmények:

  • Kapcsolatteremtő, kezdeményező készség,
  • üzleti szemlélet, szervezőképesség,
  • konfliktuskezelő képesség, kiváló kommunikációs készség,
  • rugalmasság, kreativitás,
  • terhelhetőség.

Munkavégzés helye: Budapest

A jelentkezés határideje: 2015. január 23.

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, pályázatát – tárgyban a pozíció megjelölésével – az alábbi e-mail
címre várjuk.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Mérnök / Műszaki
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő