www.cvonline.hu

Műszaki szakértő

  • A hirdetés 956 napja lejárt

A MÁV-START Zrt. integrált vasúti szolgáltatást végző vállalat. Tevékenységi körébe tartozik a vasúti személyszállítás biztosítása, a vasúti vontatójármű üzemeltetés és vontatás, valamint a vasúti vontató és vontatott járművek javítása, karbantartása.

Célunk, hogy folyamatosan bővülő szolgáltatásaink színvonalát emeljük, így teremtve értéket utasainknak, dolgozóinknak és tulajdonosainknak.

A MÁV-START Vasúti Személyszállító Zrt. munkatársat keres

pozícióba

A betöltendő munkakör feladatai:

  • a vasúti személyszállító járművek belső berendezéseinek (ajtók, lépcsők, ablakok, ülések, burkolatok, WC-k, stb.) szakmai felügyelete, a közlekedés-és utas biztonsággal összefüggő ügyek intézése,
  • a vasúti személyszállító járműveket és berendezéseiket érintő javítási, karbantartási technológiák és utasítások kidolgozásának irányítása, felülvizsgálata, véleményezése,
  • a műszaki szakértői területén műszaki rendszerhibák kezelése, új rendszerek kifejlesztésének irányítása,
  • koordinálja a létrehozott, vagy módosított berendezésekhez kapcsolódó vizsgálatokat, méréseket, teszteléseket,
  • műszaki támogatást nyújt az ajánlati költségkalkulációk készítéséhez,
  • elkészíti a szakterületét érintő beszerzési eljárásokhoz szükséges alkatrészek és anyagok műszaki specifikációját,
  • közreműködés hazai és nemzetközi K+F projektekben, szabványosítási munkában.

A munkakör betöltőjével szemben támasztott elvárások:

  • diplomával igazolt főiskolai vagy egyetemi gépész- vagy villamos mérnöki végzettség,
  • 3 év személyszállító járművek karbantartása/javítása területen szerzett szakmai tapasztalat,
  • számítógépes kezelői szintű ismeretek (MS Word, Excel, PowerPoint, Outlook).

A munkakör betöltésénél előnyt jelent:

  • kapcsolatteremtő készség,
  • kommunikációs készség,
  • rugalmasság, terhelhetőség, kreativitás,
  • német vagy angol tárgyalóképes nyelvismeret.

Jelentkezési határidő: 2014. augusztus 10.

Munkavégzés helye: Budapest, esetenként Szolnoki telephelyre utazás

Jelentkezés szakmai önéletrajz, motivációs levél és bérigény megküldésével az alábbi e-mail címre.

Bővebb felvilágosítást ad:

Józsa Ágnes 1/511-3169

Rizán Nikolett 1/511-7116

Várjuk jelentkezését!

Helyek Budapest
Kategória Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő