www.cvonline.hu

Műszaki szakértő

  • Az állásajánlat lejárt.

MÁV-csoport
MÁV-START Zrt.

Helység
Budapest Könyves Kálmán krt.
Terület
Beruházás, beszerzés, készletgazdálkodás
Foglalkoztatás formája
Határozatlan idejű
Munkaidő
Teljes munkaidő

Vállalat
A MÁV-START Zrt. integrált vasúti szolgáltatást végző vállalat.Tevékenységi körébe tartozik a vasúti személyszállítás biztosítása, a vasúti vontatójármű üzemeltetés és vontatás, valamint a vasúti vontató és vontatott járművek javítása, karbantartása.
Célunk, hogy folyamatosan bővülő szolgáltatásaink színvonalát emeljük, így teremtve értéket utasainknak, dolgozóinknak és tulajdonosainknak.

Feladatok

  • műszaki szakmai támogatást nyújt a vasúti működéshez szükséges gépészeti termékek beszerzésében
  • előkészíti a műszaki specifikációkat, leírásokat a vasúti beruházási és karbantartási projektekhez, beszerzésekhez
  • a tárgyalásokon szakmai támogatást nyújt, és állásfoglalás ad műszaki kérdésekben
  • egyeztetéseket, piaci konzultációkat folytat le a potenciális beszállítókkal
  • részt vesz a (köz)beszerzési eljárások Előkészítési, Bíráló- és Értékelő Bizottsági munkájában

A munkakör betöltésének feltételei

  • diplomával igazolt egyetemi vagy főiskolai végzettség (műszaki)
  • 3 év műszaki területen szerzett szakmai gyakorlat
  • felhasználói számítástechnikai ismeretek
  • gyors tanulási képesség
  • konfliktuskezelési és kommunikációs képesség
  • megoldáscentrikus gondolkodás
  • együttműködési készség
  • terhelhetőség

Előnyt jelent

  • gépészeti, közlekedési, villamos területen szerzett szakmai gyakorlat
  • vasútszakmai jártasság
  • közbeszerzési ismeret

Amit ajánlunk

  • utazási kedvezmény
  • cafeteria

2016.10.23.

Bővebb felvilágosítást ad
Józsa Ágnes 1-511-31-69 / 01-31-69
Medve Réka 06-1-511-13-19

Várjuk jelentkezését!

Munkavégzés helye Budapest Könyves Kálmán krt.
Kategória Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest, Pest