www.cvonline.hu
Műszaki szakértő (PCB terület)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2016.01.15.
Jelentkezési határidő: 2016.02.13.
Hirdetés azonosító: 1010299
lejárt
Állásajánlat küldése ismerősnek
Az Ön neve:    Link megjelenítése" border="0" alt="Nem adta meg a nevét!" title="Nem adta meg a nevét!" />Link megjelenítése" border="0" alt="" style="display: none;" />

Ismerőse neve:    Link megjelenítése" border="0" alt="Nem adta meg ismerőse nevét!" title="Nem adta meg ismerőse nevét!" />Link megjelenítése" border="0" alt="" style="display: none;" />

Ismerőse e-mail címe:    Link megjelenítése" border="0" alt="Nem adott meg e-mail címet!" title="Nem adott meg e-mail címet!" />Link megjelenítése" border="0" alt="Nem valódi e-mail cím!" title="Nem valódi e-mail cím!" style="display: none;" />Link megjelenítése" border="0" alt="" style="display: none;" />

Küldés Mégse

Székesfehérvári partnercégünk megbízásából keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Műszaki szakértő

(PCB terület)

(Referenciaszám: PJ4179)

Feladatok:

  • Árajánlatkéréshez szükséges dokumentációs csomagok előkészítése
  • Árajánlatok elemzése, összehasonlítása
  • Vevőkkel, gyártókkal és belső gyártástechnológusokkal történő műszaki egyeztetés
  • Lehetséges PCB gyártók kiválasztása
  • Vevői dokumentációk elemzése, gyárthatóság meghatározása, kockázatelemzés
  • Költségcsökkentésekre vonatkozó műszaki javaslatok

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség (elsősorban villamosmérnök)
  • Magas szintű PCB ismeretek
  • Magabiztos angol nyelvtudás
  • Kiváló kommunikációs-és tárgyalókészség
  • határozott fellépés, rugalmasság, önállóság

Előny:

  • PCB, beszerzés vagy kereskedelem területén szerezett szakmai tapasztalat

Amit megbízónk kínál:

  • Stabil vállalati háttér
  • Hosszú távú karrier lehetőség

Kérjük, részletes szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Szalay-Horváth Ágnes kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen az alábbi e-mail címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.